Hola, ¿qué tal?  Tere, kuidas läheb?

MIKS MINU ABIGA ÕPPIDA?

 

Mul on 2020. a seisuga  12-AASTANE HISPAANIA KEELE õppimise ja IGAPÄEVASE KASUTAMISE KOGEMUS. Õppinud olen nii Eestis, kui 10ne aasta jooksul Hispaanias. Viimane minu enda täiendõpe oli veebruarist juunini 2020. a Barcelona keeltekoolis, praegune keeletase on B2. 

Minu keelt vürtsitavad arvukad KONTAKTID HISPAANLASTE ja LADINA-AMEERIKLASTEGA. Väga oluliseks pean keelt õpetades edasi anda kultuuride ja keeledialektide erinevuse mõistmist (nt Hispaania eri piirkondade, ja Ladina- Ameerika keeledialektid).

Olen alates 2008.ndast aastast teinud tänu suurele vaimustusele hispaania keelest ja latiinotantsu kultuurist arvukalt REISE HISPAANIASSE ja LADINA-AMEERIKASSE. On olnud aastaid, kus veetsin Hispaanias kokku kuni 3 kuud. 2017. aastani korraldasin minigruppidele tantsureise Hispaaniasse (enda ettevõtte Dance&Travel alt).

KEELE ÕPETAMISEGA tegelen intensiivselt alates 2017. aastast. Minu lemmikuks on individuaal- ja minigruppide õpe ning töö noorte elluastujate - gümnasistidega.

 

Soovin aidata õppijatel SAAVUTADA pigem KEELE PRAKTILISUS, mitte niivõrd grammatiliselt stiilipuhas keel. Jah, grammatikat õpime samuti!, kuid ennekõike suhtlemiseks/keeles orienteerumiseks vajalikul määral. 

Julgustan alati oma õppijaid KEELT KASUTAMA. Keele õpetamisel kirjeldan hispaania keele eri dialekte ja mida samuti seda, mis Vigo ei tohi teha, kui oled kas Hispaanias või siis Ladina-Ameerikas.

Tunni kohandan parimal moel ÕPPIJA SOOVILE JA VAJADUSELE vastavaks ning jälgin õppija keelelist arengut. Õpetamine on minu jaoks kahepoolne koostöö vorm. Minu töö tõhususele aitab kaasa see, et olen läbi teinud täiskasvanute koolitaja kursused ning 2019. aastast olen täiskasvanute 6. taseme koolitaja. 

HISPAANIA KEELE TUNNID ON MITMEKESISED JA VAHELDUSRIKKAD - loeme, arendame vestlust, kuulame ja vaatame erinevaid audio- ja videomaterjale. Aeg-ajalt kasutan nn elulisi, mitte niivõrd keeleõppeks ettenähtud materjale. Kombineerin neid omavahel. 

Olen õppesse sisse lükkinud ka vestluseid enda hispaaniakeelsete sõpradega, et saada osa  PÄRIS ELUST. Sellised toredad üllatused on õppijaid elevile ajanud, ja mõnikord ka positiivselt ehmatanud.

 

ÕPPEMATERJALIDENA kasutan Hispaaniast ostetud erinevad keeleõppe raamatuid, mida on valida paljude erinevate seast. Kuna solovin enda nägemusele toetuda, siis me ei piirdu ühe õpiku programmiga, vaid  kasutame ära eri raamatute "parimad maiuspalad".

Panustan sellele, et keele õppimine muutuks nauditavaks tegevuseks - vaheldusrikkaks, põnevaks ja "PÄRIS ELU"-keskseks. Olen Hispaania (Barcelona, Madridi) hispaania keele õpetajate organisatsiooni liige ning osalen enese täiendamiseks pidevalt sealsete online-kursustel või kohtumistel. Ainuüksi 2020.a olen osalenud 5l korral Editorial Difusión'i kohtumistel läbi Zoomi keskkonna.

 Ma tõesti naudin hispaania keele õpetamist ja teen seda, muide - OMAS STIILIS!;) Tule ja koge ise!

  • PAKUN individuaal- ja minigrupi õpet;

  • online õpet Zoomi keskkonnas - see on hetkel populaarseim!

HINNAD:

Individuaaltunni hind (1 inimene) on 25.- euri akad tund (45 min).

*2 inimesele 35.- euri akad tund 

*3-4 inimesele 45.- euri akadeemiline tund Hinnas sisalduvad õppematerjalid (online-tunni puhul skäneeritud materjalid). 

TUNDIDE LÄBIVIIMINE: 

Tundide minimaalne kestus on 2 akadeemilist tundi ehk 90 minutit ja minimaalne esmane tundide maht vähemalt 10 ak/t. 

INTENSIIVÕPPE soovitus individuaalõppija puhul on min 2,5 akad tundi nädalas korraga  ja minigrupi õppe puhul 4 akad tundi nädalas ühel korral.

 

TASUMINE:

Kuumaks/minimaalsete tundide eest tasuda ettemaksuna, mis on tagastamatu summa.  

Tundide toimumise ajad on kokkuleppel õppijaga.

¡NOS VEMOS PRONTO! NÄEME VARSTI!

KUIDAS MA SIIS KEELEÕPET PAKUN?

Ava Maailm

+372 529 8974

©2018 by Open Up the World. Proudly created with Wix.com