c0adb6d3-4fdb-4f82-8e65-c9c1cf4dd662.JPG

MINUST

KES MA OLEN JA MIDA MA TEEN?

Õpetan hispaania keelt suure kire ja pühendumusega - pakun keeleõpet nii täiskasvanutele kui ka gümnasistidele. Minu lemmikud on minigrupi- ja individuaalõpped. Alates 2020. aastast olen Nõo Reaalgümnaasiumis ja Elva gümnaasiumis hispaania keele valikaine õpetaja. Ma armastan väga oma tööd.

Lisaks teen koolitusi keeleõppe ja kultuurierinevuste teemadel. 2019.aastast oman täiskasvanute koolitaja 6. taset.

Eelnevatest lähiaastatest sain väärt kogemuse reiside organiseerimisel Barcelonasse. Korraldasin tantsureise kuni 12 inimesega gruppidele ja minu parimad sõbrad ning tuttavad Barcelonast andsid suure omapoolse panuse, et minu kliendid tõeliselt ehedad tantsukogemused saaksid. Tegin reise 3 aasta jooksul (kuni aastani 2017), tegutsedes enda ettevõtte Dance&Travel kaudu.

Lisaks olen töötanud Tartu esimeses reisibüroos "Marser", mis oli Tallinna sadama filiaal. Sel ajal oli tõeliselt õnnelik inimene, kes sai endale Soome viisa ja laevapiletid. Soome oli eestlastele esmane reisiunistus. See hoopiski teistsugune aeg jääb 90ndatesse aastatesse.  

Praegu giidina töötamise kogemus.

2010. a töötasin 3 aastat turismi eriala õpetajana Tartu Kutsehariduskeskuses ja tegin lisaks 2 aastat turismiettevõtete välishindaja ehk assessori tööd.

Mul on rakenduslik kõrgharidus turismi-ja hotelliettevõtluse erialal ja tohutul hulgal koolitusi keeleõppe, ettevõtluse või muudel enesearenguks vajalikel teemadel. Kõige viimaseim parimaid koolitusi oli Tony Robbinsi 4-päevane intensiivne koolitus "Unleash the Power", 22.-25. okt 2020. Kavatsen edaspidi oma koolitustel jagada Tony Robbinsi poolt edasiantut.

2019. a novembris Robin Sharma koolitus Tallinnas oli samuti minu jaoks midagi väga erilist, mis andis taas endale uut mõttevärskust.

Pöörase Hispaania ja Ladina- Ameerika keele- ja kultuuride huvilisena olen väga palju oma viimase 10 aasta jooksul viibinud Hispaanias. Olen käinud Dominikaanis, Kuubal, Argentiinas, Panamas ja soovin veel avastada uusi maid.

Olen olnud rahvusvaheliste organisatsioonide Couchsurfing ja Hospitality Club liige juba rohkem kui 10 aastat; Workaway liige kolm aastat.

Olen Eesti Loomakaitse Seltsi liige ja panustan omalt poolt selleks, et loomi ei väärkoheldaks. Teen omal algatusel perekonnaga "Kodupiirkond puhtaks!"- prügi korjamist. Olen olnud vabatahtlik siin-seal:).

VEIDI ISIKLIKUMAT INFOT:

*Sündisin 1970.a. esimesel kevadekuul. Olen kolme lapse ema ja ühe mõnusa Muhumaa mehe naine. Meie pere liikmeteks on veel kaks kassi - Kurri ja Nööp - ning Norra hall põdrakoer Nora.

* Elukoht on kauni looduse keskel, Elvast kiviviske kaugusel mägede-orgude vahel.

*Reisimine, pidev enesetäiendamine ja keelte õppimine teeb mind väga õnnelikuks.

*Olen varasematel aastatel olnud fanaatiline latiinotantsude harrastaja, kogedes seda tantsurõõmu Hispaanias ja Ladina-Ameerikas ning jagades oma oskusi edasi tantsutrennide näol. 

*Lugemine, kultuurisündmused ja näituste külastamised annavad mulle olulist vaimutoitu.

*Olen tervisesportlane ja tervisliku toitumise ning tasakaalus elustiili fanaatik.

*Karastan hommikuti end sügiseses Elva järves, naudin kontakti loodusega; jalutuskäike kas üksi, pere või koeraga.

* Tahan proovida uusi asju, õppida uusi oskuseid. Katsetasin 2020.a suvel Pühajärvel supijoogat ja saan hakkama pea peal seismisega. Õpin uuesti kitarri.

*Naudin kokkamist, sõprade ja külaliste vastuvõtmist heade toitudega. 

*Viimasel  aastal olen taas sagedamini end kudumas ja õmblemas leidnud. 

*Minu ellu kuuluvad veel vaikusehetked  ja mõtisklused, mis aitavad iseendaga kontaktis olla ning sisemist tasakaalu hoida.

Selline ma olen...

 

Ava Maailm

+372 529 8974

©2018 by Open Up the World. Proudly created with Wix.com